tomB napisał(a):

|
w drugą stronę, po co bronić "prawie "cala drużyna przy rzucie rożnym jak np można 3 lub 4 zawodników, przesunąć do przodu i liczyć na kontrę
|
Poszedłbym dalej: 3-4 pozostawić do obrony, reszta na kontrę. Paradoksalnie wysoki napastnik przyda się wtedy przy obronie.