wierność83 napisał(a):

Dlatego moim zdaniem w to wejdzie tylko ktoś kto emocjonalnie jest związany z klubem czy miastem. Nie mam wiedzy czy oprócz WK i BC ktoś taki z odpowiednim majątkiem jest.
Tylko bowiem, będąc emocjonalnie związanym będziesz godził się np na hejt w necie jak coś nie pójdzie, bo po prostu będzie cię kręcić zrobienie z twojego klubu czegoś mocnego.
|
Przecież poważny gość pokroju Cupiała,Mioduskiego czy św pamięci Filipiaka hejt i ogólnie cały internet ma głęboko w dupie.Jedynie co mogło ich ruszyć to jak jakiś pismak robiący z nimi wywiad zacząłby się wymądrzać.Cupiał miał na to proste rozwiązanie,nie udzielał się w mediach.Hejtem przejmują się tacy atencjusze jak Zaskroniec.