Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24159
Stary 17.12.2024, 22:02
As napisał(a):Wyświetl post
Ja mówię o opcji taktycznej żeby przeciwnik nie bronił się jedenastka w polu karnym tylko był zmuszony przesunąć obronę wyżej i szerzej.
Sam przed sobą przyznaj, ile razy wkurzałeś się, że mamy milion wrzutek do nikogo?

Ale pomnij moje słowa, nie awansujemy do ekstraklasy dopóki taki zawodnik nie pojawi się w kadrze. Poprostu, za dużo punktów tracimy w meczach gdzie przeciwnik muruje bramkę - czyli większość meczów w tej lidze.
Mamy milion wrzutek do nikogo, bo nie mamy gości, którzy w stylu Pisza "ustrzelili by kogoś w ten głupi łeb".

Dziwne, że skoro rozwiązanie jest takie proste nikt na to nie wpadł.
Odpowiedz cytując