As napisał(a):

Ja mówię o opcji taktycznej żeby przeciwnik nie bronił się jedenastka w polu karnym tylko był zmuszony przesunąć obronę wyżej i szerzej.
Sam przed sobą przyznaj, ile razy wkurzałeś się, że mamy milion wrzutek do nikogo?
Ale pomnij moje słowa, nie awansujemy do ekstraklasy dopóki taki zawodnik nie pojawi się w kadrze. Poprostu, za dużo punktów tracimy w meczach gdzie przeciwnik muruje bramkę - czyli większość meczów w tej lidze.
|
Mamy milion wrzutek do nikogo, bo nie mamy gości, którzy w stylu Pisza "ustrzelili by kogoś w ten głupi łeb".
Dziwne, że skoro rozwiązanie jest takie proste nikt na to nie wpadł.