Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6223
Stary 17.12.2024, 18:43
Cytat:
Sama kwota nie jest jakaś z kosmosu, to nie są duże pieniądze, aby wejść w piłkę w Polsce. Tego rzędu kwoty spokojnie były już płacone przy inwestycji w polskie kluby w najnowszej historii (Mioduski i Leśnodorski swego czasu zapłacili za Legię 100 mln zł, później sam Mioduski 50 mln zł, Jakubas ok 60 mln w Motor, Filipiak w Cracovię dobre ponad 100 mln). Problemem jest, że Wisła z jakiegoś powodu nie generuje zainteresowania w lokalnym biznesie tak jak powyższe przypadki. Jest niby Pan Kwiecień, ale on z jakiegoś powodu woli Wieczystą (przynajmniej chyba na ten moment), a o innych nie słychać. Ja bym takich ludzi kusił, związanych z regionem, miastem.
Znajdź inwestora, tylko najpierw go uprzedź, że jak nie będzie lizał dupy kibicom to będzie pierwszy pogoniony (nawet jakby awansował do LM) a jak będzie lizał rowa poprawnie, to może być nawet Vanną Ly albo robić cyrki jak Zaskroniec i mieć super poparcie na trybunach.

Nikt o zdrowych zmysłąch w ten burdel nie wejdzie bo tutaj tylko układy się liczą. Jak jesteś swój to wybaczymy wszystko, później lub wczesniej nazwiemy cię legendą, jak nie jesteś od nas to jak chcesz to możesz płacić na klub, tylko żebyś czasem się nie mieszał w różne interesy przy Wiśle.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując