Patryko napisał(a):

Żeby mieć Top3 klub w Polsce jeśli chodzi o potencjał kibicowsko-marketingowy.
Wiadomo, że to musi być zachcianka kogoś, dla kogo te kilkadziesiąt baniek nie stanowi dużej części majątku - czyli w Polsce znalezienie kogoś takiego będzie graniczyć z cudem.
|
Problem w tym że nie ma nikogo takiego, zwłaszcza w czasie recesji.