Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6221
Stary 17.12.2024, 18:07
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Żeby mieć Top3 klub w Polsce jeśli chodzi o potencjał kibicowsko-marketingowy.
Wiadomo, że to musi być zachcianka kogoś, dla kogo te kilkadziesiąt baniek nie stanowi dużej części majątku - czyli w Polsce znalezienie kogoś takiego będzie graniczyć z cudem.
Problem w tym że nie ma nikogo takiego, zwłaszcza w czasie recesji.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując