As napisał(a):

|
Łapałby minuty w każdym meczu w którym przeciwnik broniłby się w swoim polu karnym. Pewnie nie wychodziłby w pierwszym składzie ale na pewno byłyby mecze i jego fazy w których by wchodził. Taki Łukasz Sosin to byłby Bogiem w tej lidze.
|
Ale tylko przez rundę bo potem Raków by go kupił od nas.