doktor granat napisał(a):

|
Włożyć dziś te kilkadziesiąt czy sto mln zł w Wisłę żeby co z tego mieć- oto jest pytanie?
|
Żeby mieć Top3 klub w Polsce jeśli chodzi o potencjał kibicowsko-marketingowy.
Wiadomo, że to musi być zachcianka kogoś, dla kogo te kilkadziesiąt baniek nie stanowi dużej części majątku - czyli w Polsce znalezienie kogoś takiego będzie graniczyć z cudem.