Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6219
Stary 17.12.2024, 17:52
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Włożyć dziś te kilkadziesiąt czy sto mln zł w Wisłę żeby co z tego mieć- oto jest pytanie?
Żeby mieć Top3 klub w Polsce jeśli chodzi o potencjał kibicowsko-marketingowy.
Wiadomo, że to musi być zachcianka kogoś, dla kogo te kilkadziesiąt baniek nie stanowi dużej części majątku - czyli w Polsce znalezienie kogoś takiego będzie graniczyć z cudem.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując