Patryko napisał(a):

W tym momencie pewne jest już, że nie spadnie nam z nieba ekstra 5 baniek w lecie 2025.
Jeśli nie awansujemy, to lato 2025 będzie pełne nerwowych ruchów. Najprawdopodobniej trzeba będzie sprzedać Angela i Kacpra, żeby w ogóle były pieniądze na wegetowanie przez kolejny sezon.
Oczywiście nie ma co się łudzić, że w ich miejsce zostaną sprowadzeni zawodnicy o podobnych umiejętnościach. Będzie to ruch podobny do wypuszczenia w jednym okienku zimowym Aschrafa i Yeboaha, co skończyło się spadkiem z Ekstraklasy.
Żeby wyjść z obecnej spirali upadku sportowo-finansowego, w jakiej jesteśmy, trzeba kogoś z zewnątrz z kasą i doświadczeniem. Moim zdaniem sezon 2025/2026 będzie przeznaczony na gorączkowe szukanie inwestora, bo chyba nikt się nie łudzi, że w I lidze możemy sobie pykać w nieskończoność.
|
Dudę sprzedać? Komu i za ile niby?
Spójrz może jakie Kacper ma liczby W PIERWSZEJ LIDZE i jakie gówniane mecze potrafi tam zagrać.
Jedyny piłkarz na jakim możemy zarobić to Rodado. Ale nie tyle żeby spłacić długi
