Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6218
Stary 17.12.2024, 17:51
Patryko napisał(a):Wyświetl post
W tym momencie pewne jest już, że nie spadnie nam z nieba ekstra 5 baniek w lecie 2025.
Jeśli nie awansujemy, to lato 2025 będzie pełne nerwowych ruchów. Najprawdopodobniej trzeba będzie sprzedać Angela i Kacpra, żeby w ogóle były pieniądze na wegetowanie przez kolejny sezon.
Oczywiście nie ma co się łudzić, że w ich miejsce zostaną sprowadzeni zawodnicy o podobnych umiejętnościach. Będzie to ruch podobny do wypuszczenia w jednym okienku zimowym Aschrafa i Yeboaha, co skończyło się spadkiem z Ekstraklasy.
Żeby wyjść z obecnej spirali upadku sportowo-finansowego, w jakiej jesteśmy, trzeba kogoś z zewnątrz z kasą i doświadczeniem. Moim zdaniem sezon 2025/2026 będzie przeznaczony na gorączkowe szukanie inwestora, bo chyba nikt się nie łudzi, że w I lidze możemy sobie pykać w nieskończoność.
Dudę sprzedać? Komu i za ile niby?

Spójrz może jakie Kacper ma liczby W PIERWSZEJ LIDZE i jakie gówniane mecze potrafi tam zagrać.

Jedyny piłkarz na jakim możemy zarobić to Rodado. Ale nie tyle żeby spłacić długi
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując