|
Tak, napastnik to nasza największa potrzeba transferowa. A potem zdziwienie że kadra ma 30+ osób a grać nie ma komu, ew. Sukiennicki albo Gogół wychodzą na skrzydle a bez juniora Kutwy nasz stoper to dwóch wolnych, niezwrotnych kloców.
Jprdl.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.12.2024 o godz. 17:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|