Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24154
Stary 17.12.2024, 16:45
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Weźmiemy kolejnego napastnika i jaka jest szansa, że będzie w ogóle łapać minuty przy Rodado i Zwolińskim? Jak mamy brać kolejny wyrób Sobolopodobny (bo tak to się pewnie skończy, nie ma tanich i dobrych napastników), to już lepiej więcej kasy sypnąć tam, gdzie przeciekamy najbardziej, czyli przede wszystkim PO, DP za Carbo do pierwszego składu, skrzydłowy z umiejętnością celnego podania w pole karne (nie mamy żadnego takiego obecnie w drużynie).
Wzmocnienia potrzebne są w tej kolejności, a jak starczy kasy, to może być jakiś 2 metrowy napastnik na ławkę, bo i tak się pewnie z niej nie podniesie.
Łapałby minuty w każdym meczu w którym przeciwnik broniłby się w swoim polu karnym. Pewnie nie wychodziłby w pierwszym składzie ale na pewno byłyby mecze i jego fazy w których by wchodził. Taki Łukasz Sosin to byłby Bogiem w tej lidze.
Odpowiedz cytując