Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24150
Stary 17.12.2024, 12:37
As napisał(a):Wyświetl post
eee tam nie stac, ile taki Antkowiak moze brac w Lomzy? 10k miesiecznie? 15?

Oczywiscie ze nas stac tylko w klubie chyba nie dostrzegaja potrzeby bo byly 3 sezony i kilka okienek zeby taka opcje na lawke sprowadzic. Nie trzeba byc geniuszem futbolu zeby widziec ze tak z polowa (jak nie wiecej) przeciwnikow w lidze muruje z nami pole karne. Potem kontra / staly fragment i jest 0-1 a my mamy Rodado 180 i Zwolinkisego 184 albo wczesniej Sobczaka 181cm ktorzy mieli wchodzic na wrzutki i walczyc ze stoperami 195. No to sie ....a nie moglo udac.
Ok, ale od tego są też stałe fragmenty gry, kiedy w pole karne wchodzą nasi stoperzy.
Są też strzały z dystansu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując