As napisał(a):

eee tam nie stac, ile taki Antkowiak moze brac w Lomzy? 10k miesiecznie? 15?
Oczywiscie ze nas stac tylko w klubie chyba nie dostrzegaja potrzeby bo byly 3 sezony i kilka okienek zeby taka opcje na lawke sprowadzic. Nie trzeba byc geniuszem futbolu zeby widziec ze tak z polowa (jak nie wiecej) przeciwnikow w lidze muruje z nami pole karne. Potem kontra / staly fragment i jest 0-1 a my mamy Rodado 180 i Zwolinkisego 184 albo wczesniej Sobczaka 181cm ktorzy mieli wchodzic na wrzutki i walczyc ze stoperami 195. No to sie ....a nie moglo udac.
|
Ok, ale od tego są też stałe fragmenty gry, kiedy w pole karne wchodzą nasi stoperzy.
Są też strzały z dystansu.