As napisał(a):

Raz to Lechia już go podpisala we wrześniu
A dwa on do nas zbytnio nie chciał wracać, zostal równie glupio skreslony jak Warczak
No i na nowego napastnika to już na pewno nie mamy kasy, choć jak głoszą plotki transfery in będą na pewno