wierność83 napisał(a):

Wczoraj znowu było moralizowanie na twitterze o budowie klubu, bo Grzegorz Wojtowicz śmiał mieć uwagi co do Rude. Dobrze tam Królewskiemu ktoś odpowiedział, że jaką on ma pozycję do pouczania kogokolwiek jak od 3 lat się babra w 1 lidze i jest coraz gorzej, a najpewniej kolejny sezon za rogiem.
|
Grzesiu Wójtowicz od kilku lat bezbłędnie wytyka błędy i problemy Wisły, mądry prezes to by z tych rad skorzystał, ale nie zaskroniec. Ten woli wojować ze wszystkimi dookoła.