stary dziad napisał(a):

|
Nie masz racji. Pożyczki to nie jest wpłata na kapitał spółki i nie ma tu zasady proporcjonalności. Tak mogło by być jakby dokonano konwersji tych pożyczek na kapitał zakładowy poprzez ich umorzenie.
|
Oczywiscie ze masz rację i chodzilo mi jedynie o wywieranie presji na pozostalych współudziałowcach
wierność83 napisał(a):

|
To wiadomo, rzecz w tym, że dokłada się od paru lat i nic z tego kompletnie nie ma, rosną tylko długi. .
|
Kompletnie nie zamierzam Cie przekonywac ze jest inaczej i bronic nieudolność, ale poki co trwamy i akurat za ten mijajacy rok mozna włożyć cos do gabloty i zapisac w kartach europejskich pucharow