|
To jest droga do nikąd, kolejne pożyczki, zadłużanie się.. A będzie tego coraz więcej, bo sportowo jest coraz gorzej, awans też bardzo mocno wątpliwy. Tak się nie da przecież funkcjonować, dalsza zabawa w pomysły z kąkutera. Dziwię się przyzwoleniu na takie przepalanie hajsu.
|