|
Hipotetycznie, czyli możliwe jest, że np. Królewski znalazł jakiegoś współwłaściciela np. na 5-10% udziałów, wpuszcza go do RN, a ten dokapitalizowuje spółkę w ramach pożyczki? I stąd np. jego zmiana narracji, że transferów nie będzie na transfery będą? Czy to jakieś bardziej formalne sprawy, a zgoda na pożyczki jest po prostu wynikiem konieczności pokrycia strat czy zachowania płynności klubu.
|