Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6186
Stary 16.12.2024, 08:38
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Wolfy, prosty człowieku, ja nigdzie nie napisałem, że jest wielu chętnych na Wisłę. Bohatersko polemizujesz z tezami, które sam stawiasz. Potrzebujesz akceptacji, więc przyznam - w dyskusjach z samym sobą jesteś naprawdę dobry.
Dlatego chlopa dodalem do ignorowanych bo gosc cos przeczyta, sam sobie dopowiada co mu pasuje, potem po swojemu interpretuje, wpiera ci sens i slowa, ktorych nie powiedziales i domaga sie zebys z tym dyskutowal

Prze gosc.
Odpowiedz cytując