Witalis napisał(a):

|
Wolfy, prosty człowieku, ja nigdzie nie napisałem, że jest wielu chętnych na Wisłę. Bohatersko polemizujesz z tezami, które sam stawiasz. Potrzebujesz akceptacji, więc przyznam - w dyskusjach z samym sobą jesteś naprawdę dobry.
|
Dlatego chlopa dodalem do ignorowanych bo gosc cos przeczyta, sam sobie dopowiada co mu pasuje, potem po swojemu interpretuje, wpiera ci sens i slowa, ktorych nie powiedziales i domaga sie zebys z tym dyskutowal
Prze gosc.