|
Inwestorów nie ma bo
a) nikomu się nie spieszy w taki syf wchodzić, który miał być jakoś ogarnięty a przez sześć lat nie został
b) żaden poważny człowiek nie będzie rozmawiał na poważne tematy z takim gówniarzem i przyglupem jak Królewski
c) wystarczy że ktoś zrobi wstępny research co ten człowiek .......i w mediach np o tym że on klub chętnie sprzeda ale tak pozabezpieczac chce wszystko żeby wizja rozwoju klubu nadal była ta, która on wymyślił obecnie, a najlepiej to żeby on był prezesem - patrz punkt b, nikt z takim przyglupem nie będzie prowadził poważnych rozmów
Stąd, że w Wiśle rządziła bandyterka a teraz człowiek niezrównoważony psychicznie, to jedyni zainteresowani Wisła w ostatnich latach byli jacyś oszuści i pajace.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|