|
Zgadzam się z Merkury odnośnie baraży. A czy wytrzyma budzet kolejny sezon? Ile to już sezonów temu miał nie wytrzymać. Baranki z socios sypną troszkę kasy, do tego sprzedaż Rodado, może Letkiewicza i jakoś będzie hulało na poziomie walki o utrzymanie w I lidze.
|