Wyświetl pojedynczy post
PeterSett
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6180
Stary 15.12.2024, 12:38
Pamiętam jak Wisłę chciał kupić poważny biznesmen. To był Kita. Za czasów Cupiała.

Został potraktowany wiadomo jak.

Od tamtego czasu Wisłę przejmowali ludzie bez pieniędzy na taką inwestycję. Jeden (od Marka Citki) miał gwarancje Alior Banku. To przekonało ludzi Cupiała. Kim byli ci ludzie, że dali się nabrać na tego Meresia ze spółką wartą 4 tysiące, gdzie było sumienie Citki, kiedy się z nim bratał.

A tak na koniec chciałym połączyć się z bliskimi Vanny Ly, który w 2018 zachorował w samolocie.

Teraz leżę przeziębiony w łóżku. Kto się ze mną połączy?
„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”...
Odpowiedz cytując