Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96384
Stary 15.12.2024, 11:55
Ta drużyna przy aktualnej kadrze uważam że nie ma szans nawet na baraże. Mamy zbyt dużo słabych punktów w drużynie a jednocześnie brak kasy na realne wzmocnienia i w tym kontekście kompletnie nie rozumiem dlaczego nie wypożyczamy zawodników z lepszych klubów. Kolejnego sezonu w I lidze nie wytrzyma z kolei nasz budżet a Krolewski nie ma skąd dosypywać już kasy vide albo awans albo nowy inwestor.
Odpowiedz cytując