|
Ta drużyna przy aktualnej kadrze uważam że nie ma szans nawet na baraże. Mamy zbyt dużo słabych punktów w drużynie a jednocześnie brak kasy na realne wzmocnienia i w tym kontekście kompletnie nie rozumiem dlaczego nie wypożyczamy zawodników z lepszych klubów. Kolejnego sezonu w I lidze nie wytrzyma z kolei nasz budżet a Krolewski nie ma skąd dosypywać już kasy vide albo awans albo nowy inwestor.
|