Karherop napisał(a):

|
Krolewski mówił tez o wzmocnieniu boków, więc przynajmniej w tej jednej kwestii nikt nie zaklada rozowych okularow.
|
Problem jak zwykle polega na tym, że nasze transfery to rosyjska ruletka. Nigdy nie ma pewności, że to co przyjdzie będzie lepsze od tego co jest. Włos się jeży na głowie na myśl o tym ile nieudanych transferów przeprowadziliśmy odkąd jest w Wiśle. Nie mówiąc już o przepalonej kasie.