Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96379
Stary 15.12.2024, 00:45
daniel123 napisał(a):Wyświetl post
Rodado to zdecydowanie nasz najlepszy piłkarz ale jakość Wisły jako drużyna jest słaba i osobiście uważam ze lepiej go sprzedać za dobre pieniądze i wzmocnić Wiśle na kilku pozycjach. Potencjalne 1,5 mln euro - na warunki 1 ligi to jest bardzo duża kwota na wzmocnienie drużyny
Tylko, że my się za te pieniądze nie wzmocnimy. Kasa zostanie przepier***na na jakichś Fazlagiców czy Kiakosów.

My mamy absolutnie beznadziejny pion skautingu, na 10 pozyskiwanych piłkarzy 1-2 się nadaje do czegokolwiek.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując