daniel123 napisał(a):

|
Rodado to zdecydowanie nasz najlepszy piłkarz ale jakość Wisły jako drużyna jest słaba i osobiście uważam ze lepiej go sprzedać za dobre pieniądze i wzmocnić Wiśle na kilku pozycjach. Potencjalne 1,5 mln euro - na warunki 1 ligi to jest bardzo duża kwota na wzmocnienie drużyny
|
Tylko, że my się za te pieniądze nie wzmocnimy. Kasa zostanie przepier***na na jakichś Fazlagiców czy Kiakosów.
My mamy absolutnie beznadziejny pion skautingu, na 10 pozyskiwanych piłkarzy 1-2 się nadaje do czegokolwiek.