daniel123 napisał(a):

|
Rodado to zdecydowanie nasz najlepszy piłkarz ale jakość Wisły jako drużyna jest słaba i osobiście uważam ze lepiej go sprzedać za dobre pieniądze i wzmocnić Wiśle na kilku pozycjach. Potencjalne 1,5 mln euro - na warunki 1 ligi to jest bardzo duża kwota na wzmocnienie drużyny
|
Ale kto tyle - 1,5mln euro za niego zapłaci?
On będzie naszą wielką nadzieją wiosną, a jak się nie uda awansować (tfutfutfu) to niestety odejdzie w lecie.