pchelas napisał(a):

|
nie dwa lata temu, tylko wcześniej to zadeklarowałem. ostatni raz kiedy to zrobiliśmy to było przy pomocy Socios- zobowiązałem sie, że do takiej kwoty umorzę jaką uzyskałem od Socios, no i zamierzam to zrobić, być może jeszcze w tym roku. kwestia pojemności podatkowej czy nam się to opłaca.
|
Cóż za epicki flip pojęciowy. Okazuje się, że to chodziło o umorzenie do kwoty jaką Prezes uzyskał od Socios. A my maluczcy myśleliśmy, że to chodzi całość.
No i ta nieszczęsna wyporność podatkowa. Wszak umarzanie długu historycznego tą wyporność likwiduje i mimo szczerych chęci nie ma tego jak zrobić. Jak ta wstrętna rzeczywistość rzuca pełnemu dobrych chęci Jarosławowi kłody pod nogi.