|
Rodado to zdecydowanie nasz najlepszy piłkarz ale jakość Wisły jako drużyna jest słaba i osobiście uważam ze lepiej go sprzedać za dobre pieniądze i wzmocnić Wiśle na kilku pozycjach. Potencjalne 1,5 mln euro - na warunki 1 ligi to jest bardzo duża kwota na wzmocnienie drużyny
|