Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29513
Stary 14.12.2024, 15:01
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
A z Boguskim to nie było tak, że on bardzo niechętnie z tego wypożyczenia do Bełchatowa wracał i bardziej wolał tam zostać i jakaś aferka z tego była?
Wolał bo mu tam było dobrze. rozwinął się, zdobyli 2 miejsce i mieli grać w pucharach, a Wisła ósme.
Z tych powodów o ile pamiętam marudził, no ale miał kontrakt z Wisłą to raz, a po drugie-GKS B nie złożył oferty, że chce go wykupić z Wisły za jakąś zacną kasę.
Odpowiedz cytując