doktor granat napisał(a):

|
Boguskiemu wyszło na zdrowie bo popracował z Lenczykiem, który Go bardzo rozwinął.
|
A z Boguskim to nie było tak, że on bardzo niechętnie z tego wypożyczenia do Bełchatowa wracał i bardziej wolał tam zostać i jakaś aferka z tego była?