Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29511
Stary 14.12.2024, 14:03
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
jaja sobie robisz ?

czy miales sam 10 lat wtedy


jakbysmy grali wtedy 17 letnim Brozkiem, to bysmy go spalili jak starzynskiego itp

jeszcze z 2001 wyjechaleś, przecież to był absolutny prime żurawia
To było dawno i nieprawda, pozostańmy przy swoich zdaniach.
Dalsza dyskusja o sytuacji sprzed blisko ćwierć wieku byłaby po nic.
Odpowiedz cytując