Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

jaja sobie robisz ?
czy miales sam 10 lat wtedy
jakbysmy grali wtedy 17 letnim Brozkiem, to bysmy go spalili jak starzynskiego itp
jeszcze z 2001 wyjechaleś, przecież to był absolutny prime żurawia
|
To było dawno i nieprawda, pozostańmy przy swoich zdaniach.
Dalsza dyskusja o sytuacji sprzed blisko ćwierć wieku byłaby po nic.