Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

pełna zgoda, on chyba w jakichś niejasnych okolicznościach przeszedł od nas do zydowni, bo w kazdym meczu komentuje przeciwko nam zreszta .uj mielcarski też
i te bzdurne gadanie "co on sobie miał reke obciąć" xD
|
Ponoć Cupiał kazał go sprzedać za coś tam. Do Pogoni (w pakiecie z Kalim i Dubickim).
Potem grał w Widzewie, a dopiero po tym u pejsów.