Odgrzany został kotlet z Rodado w Lechu:
https://www.goal.pl/transfery/lech-c...duzy-transfer/
Ciekawe jaka kwota musiałaby się pojawić na stole, żeby JK w ogóle do niego usiadł. Osobiście nie wyobrażam sobie straty Rodado w zimie, byłby to jasny sygnał, że finansowo jesteśmy pod absolutną ścianą.