doktor granat napisał(a):

Boguskiemu wyszło na zdrowie bo popracował z Lenczykiem, który Go bardzo rozwinął.
Wypożyczenie Brożków, a szczególnie Pawła to był dla nie duży błąd, pokazał, że z powodzeniem może grać w rotacji z Żurawiem i Frankiem i uczyć się od nich, a Kasperczak go bez sensu wysłał do g.ównianego ŁKS-u i GKS-u, a w zamian ściągnął na 3 napastnika beznadziejnego pakera-grubasa omeonu.
Te ruchy to u mnie na zawsze minus dla Kasperczaka.
|
chyba z tym Żurawiem co wrócił do nas kopać sie po czole