Cytat:
Uuuuuu polecam jednak posłuchać 25 minut Jarosława w pigułce
"wcześniej nie miałem decyzyjności" "odkąd jestem, to mamy puchar" "due diligence" "jeżdze po świecie i szukam inwestorów" i truskawka na torcie "jeśli nie wpuszczą naszych kibiców na superpuchar, to nie pojedziemy, przyjmiemy każdą karę"
|
Dziwi mnie, że jeszcze nikt o tym nie powiedział, że gdzieś około 4 minuty wywiadu Zaskroniec mówi, że wzmocnienia będą jeśli uda się zoptymalizować budżet czyli rozwiązać kontrakty, pożegnać niektórych zawodników to tak, jeśli nie, to nie.
Tymczasem Zaskroniec wczoraj w euforii po meczu czy może po kielichu:
Cytat:
|
Wiosna będzie nasza. Odpoczynek. Solidne wzmocnienia i jedziemy dalej.
|
Gościu jest mocno .......nięty. Tak jak pisałem, rasowy polityk by był z niego.
A co do sprzedaży klubu to Wisłą interesują się sami oszuści bo w takich rękach jest Wisła, że ci oszuści mają tutaj co szukać. Burdel w klubie to może się nawinie makaron na uszy idiocie i coś na Wiśle zarobi. Z kolei nikt poważny nie chce wejść w bajzel gdzie cały proces przejęcia miałby z takim oszustem i krętaczem przebiegać.