Uuuuuu polecam jednak posłuchać

25 minut Jarosława w pigułce
"wcześniej nie miałem decyzyjności" "odkąd jestem, to mamy puchar" "due diligence" "jeżdze po świecie i szukam inwestorów" i truskawka na torcie "jeśli nie wpuszczą naszych kibiców na superpuchar, to nie pojedziemy, przyjmiemy każdą karę"