|
Za sprowadzenie Mikulca odpowiedzialny jest Basha, Moskal, czy jeszcze ktoś inny? W sensie jeśli udało się pozyskać naprawdę niezłego (jak na nasze wymagania i budżet) LO, i to z drużyny która spadła do II ligi, to na pewno kilku podobnych chłopaków biega (czy tu u nas, czy za granicą) po prawej stronie boiska. Jak widać da się zakontraktować kogoś sensownego, a nie ludzi, co chcą mieć tu wczasy i łatwą kasę.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|