|
Po co zmieniać? Dopoki będa mierni kopacze i zwlaszcza mierny wlasciciel, nic tu nie pomoże. Czytaj: dopóki będzie Królewski, o awansie możecie zapomnieć. Wszyscy którzy wierzą w ten awans, to niepoprawni marzyciele, którzy kolejny raz zostaną sprowadzeni na ziemię, a w następnym sezonie znów będą bredzić o awansie.
|