azor napisał(a):

|
Czy ktoś widział jak zachował się Duda i Sukiennicki po golu Rodado?
|
Ja widziałem jak się zachowywał w naszym polu karnym. Albo jest skończonym kretynem, albo sprzedał mecz.
Pulpet napisał(a):

|
... i zjazd do bazy w 55 minucie. No co tu mogło pójść nie tak...
|
To jest młody wielki talent, trzeba go ogrywać nawet kosztem punktów.
Jak Młyńskiego.