Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96353
Stary 13.12.2024, 11:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Potrzebujemy więcej młodych Polaków! Wspaniała postawa Dudy, Sukiennickiego i Gogóła pokazuje że to właściwy kierunek. Wczoraj razem mieli może jedno udane zagranie...

P.S. Austriacy pytali już o Sukiennickiego?
Pamiętaj, że tego dobra i piłkarskich rarytasów mamy znacznie więcej, bo przecież w obwodzie są jeszcze Starzyński, Talar, wiecznie młody Młyński, którego trzeba budować jak zawsze twierdzi Karherop , w rezerwach ma swoją szansę czeka Szywacz. No i nie zapominaj o jednym z ulubieńców S1monika Brodzie, który też ciągle jest stosunkowo młodym bramkarzem. Wyjątkiem jest tak naprawdę tylko Letkiewicz (na razie).

Z nimi Wisła skazana jest na ekstraklasę!

To w nich trzeba inwestować, a nie w szukanie takich grajków jak Carbo, Igbekeme, Moltenis, Rodado, Villar, Mula, czy niegdyś Carlitos, Lionch, Imaz, Yeboah z niższych zachodnich lig!

Więcej Polaków, więcej, a nie odpadów z drugich czy trzecich lig na zachodzie!
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując