wolfy napisał(a):

Potrzebujemy więcej młodych Polaków! Wspaniała postawa Dudy, Sukiennickiego i Gogóła pokazuje że to właściwy kierunek. Wczoraj razem mieli może jedno udane zagranie...
P.S. Austriacy pytali już o Sukiennickiego?
|
Pamiętaj, że tego dobra i piłkarskich rarytasów mamy znacznie więcej, bo przecież w obwodzie są jeszcze Starzyński, Talar, wiecznie młody Młyński, którego trzeba budować jak zawsze twierdzi Karherop

, w rezerwach ma swoją szansę czeka Szywacz. No i nie zapominaj o jednym z ulubieńców S1monika Brodzie, który też ciągle jest stosunkowo młodym bramkarzem.

Wyjątkiem jest tak naprawdę tylko Letkiewicz (na razie).
Z nimi Wisła skazana jest na ekstraklasę!
To w nich trzeba inwestować, a nie w szukanie takich grajków jak Carbo, Igbekeme, Moltenis, Rodado, Villar, Mula, czy niegdyś Carlitos, Lionch, Imaz, Yeboah z niższych zachodnich lig!
Więcej Polaków, więcej, a nie odpadów z drugich czy trzecich lig na zachodzie!
