Witalis napisał(a):

|
A czy to nie jest tak, że JK będzie w Wiśle, dopóki tolerują go chuligani? Czyli de facto ponoszą oni współodpowiedzialność za jego rządy?
|
Ja bym poszedl dalej tym tokiem rozumowania i zastanowił się czy to nie jest tak, że go tolerują bo mają z tego wymierne korzyści finansowe? Wychodziłoby więc na to, że historia zatoczyła koło.