wolfy napisał(a):

Potrzebujemy więcej młodych Polaków! Wspaniała postawa Dudy, Sukiennickiego i Gogóła pokazuje że to właściwy kierunek. Wczoraj razem mieli może jedno udane zagranie...
P.S. Austriacy pytali już o Sukiennickiego?
|
a to Sukiennicki nie został sprzedany za miliony euro w sierpniu?
Natomiast co do Kacpra Dudy
