Witalis napisał(a):

|
Nie wiem, na jakiej pozycji ma grać Sukiennicki, bo widziałem go na kilku, ale na boku on sobie nie radzi. Nie umie się ustawiać, gubi się. Może i mógłby się nauczyć, ale niech ktoś mu wybierze pozycję i da na niej potrenować, nauczyć się.
|
Na środku pomocy nie radzi sobie jeszcze bardziej. Zamiast mu szukać pozycji powinni mu znaleźć nowy klub.