Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29495
Stary 13.12.2024, 09:37
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, na jakiej pozycji ma grać Sukiennicki, bo widziałem go na kilku, ale na boku on sobie nie radzi. Nie umie się ustawiać, gubi się. Może i mógłby się nauczyć, ale niech ktoś mu wybierze pozycję i da na niej potrenować, nauczyć się.
Na środku pomocy nie radzi sobie jeszcze bardziej. Zamiast mu szukać pozycji powinni mu znaleźć nowy klub.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.12.2024 o godz. 11:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując