|
Potrzebujemy więcej młodych Polaków! Wspaniała postawa Dudy, Sukiennickiego i Gogóła pokazuje że to właściwy kierunek. Wczoraj razem mieli może jedno udane zagranie...
P.S. Austriacy pytali już o Sukiennickiego?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|