Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
Od: 02.2019
Offline
#
6150
12.12.2024, 13:14
Jak pisałem, że większość inwestorów odbija się już przy pierwszych próbach sondowania tematu, to zostałem wyśmiany i forumowi eksperci stwierdzili, że żadnych chętnych nie ma i nie bezie i powinniśmy Jarusia po stopach całować.
pi0tr3k94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pi0tr3k94
Znajdź inne posty napisane przez pi0tr3k94