|
Ja myślę serek.c2, że nikt nie postrzega Socios jako twór, który robi bezwartościowe akcje tylko ma przekonanie, iż pracując tak ścisle z zarządem Wisły Kraków niedostatecznie wpływa na kurs w jakim ten statek płynie. Zdaję sobie sprawę, iż jest to czasem wybór jak między młotem a kowadłem ale jako największy sponsor klubu może pewnymi radykalnymi działaniami wpłynie na tej kolizyjny z rzeczywistością kierunek.
|