Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6138
Stary 10.12.2024, 21:41
Klasyczny Jaroslaw. Jak 'idzie" (tzn wygramy ze 2/3 mecze z rzędu) to bryluje na twitterku, udziela wywiadów, porusza ważne kwestie takie jak finansowanie klubów z budżetu czy bojkot. Nawet wyjaśnia Marianne Schreiber.

Ale jak tylko jest sraka, to najpierw bunkruje się na 4 dni a potem leci na noże z każdym kto smie go skrytykować albo mieć inne zdanie XD

Niesamowicie krótki lont i piekelnie kruche ego.
Odpowiedz cytując