|
Klasyczny Jaroslaw. Jak 'idzie" (tzn wygramy ze 2/3 mecze z rzędu) to bryluje na twitterku, udziela wywiadów, porusza ważne kwestie takie jak finansowanie klubów z budżetu czy bojkot. Nawet wyjaśnia Marianne Schreiber.
Ale jak tylko jest sraka, to najpierw bunkruje się na 4 dni a potem leci na noże z każdym kto smie go skrytykować albo mieć inne zdanie XD
Niesamowicie krótki lont i piekelnie kruche ego.
|