|
Prędzej czy później to wszystko pier... Zabierze swoje zabawki, bo nie bedzie za co dalej tego finansowac. Jak dla mnie, spadek z ktoryms z sezonów do II ligi bardziej realny niz awans do ekstraklasy.
Jeśli w tym sezonie się nie uda, co nas uratuje? PP przepadł. Skąd finansowanie przyszlego sezonu na poziomie aspiracji do awansu?
Cupiał wróć.
|