Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
Od: 02.2019
Offline
#
6129
10.12.2024, 15:56
Ładnie się musi palić pod tyłkiem zaskrońcowi bo leci na grubo nie tylko na tweeterze,.ale nawet na fejsbukowej grupce dla socios. Coś czuję, że czeka nas kolejny ciekawy grudzień.....
pi0tr3k94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pi0tr3k94
Znajdź inne posty napisane przez pi0tr3k94