|
Z czystej ciekawości, ogląda ktoś w miarę regularnie Stal Rzeszów? Jak tam sobie radzi odpalony przez nas Patryk Warczak? Gra w miarę regularnie, podejrzewam że od Bartusia słabszy nie jest, pytanie więc kto podjął decyzję o przedłużeniu kontraktu jarocha a pożegnaniu warczaka.
|