|
Nie będzie żadnej rewolucji w zimie - bo po prostu nie ma pieniędzy. A szkoda pary na gadanie o fikcji.
Chyba, że znajdą się jelenie, które będą kontrakty anulować za porozumieniem stron.
Jest co jest i z tego trzeba lepić.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 10.12.2024 o godz. 12:12.
|