Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96338
Stary 10.12.2024, 11:39
Nie będzie żadnej rewolucji w zimie - bo po prostu nie ma pieniędzy. A szkoda pary na gadanie o fikcji.
Chyba, że znajdą się jelenie, które będą kontrakty anulować za porozumieniem stron.

Jest co jest i z tego trzeba lepić.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 10.12.2024 o godz. 12:12.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując