Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6118
Stary 09.12.2024, 23:00
Jarosław Królewski napisał(a):
Zdarzało się nam przepierniczyc ogromną przewagę jak również wyjść z takiego dołka, że głowa mała. Więcej wiary. Każdy jej potrzebuje: kibice, piłkarze, sztab. Wolę być optymistą i się pomylić, niż być pesymistą i mieć rację.
Tutaj link do wpisu:
https://x.com/jarokrolewski/status/1866227419503300897

Czyli właściciel i prezes naszego ukochanego klubu, jest taki pewny awansu bo, uwaga, ZAKŁADA, ŻE SIĘ WSZYSTKO UDA I NAJWYŻEJ SIĘ POMYLI.

Kolejny sezon oparty na fundamentach "udo się, albo nie udo". No to jest po prostu absolutny dramat.
Wyobrażacie sobie wypowiedź np. prezesa Śląska na TT w tonie: "WIERZĘ W UTRZYMANIE, BO WOLĘ BYĆ OPTYMISTA I NAJWYŻEJ SIĘ POMYLĘ"?

Solidne fundamenty i podstawy do wiary w sukces, nie ma co XDD

A na jesień 2025 będzie wielkie zdziwienie, że nas Wieczysta leje na własnym stadionie

Mam nadzieję, że już GTA 6 do wtedy wyjdzie to przynajmniej będę miał jakieś alternatywne zajęcie na weekendy.
Odpowiedz cytując