Jarosław Królewski napisał(a):
|
Zdarzało się nam przepierniczyc ogromną przewagę jak również wyjść z takiego dołka, że głowa mała. Więcej wiary. Każdy jej potrzebuje: kibice, piłkarze, sztab. Wolę być optymistą i się pomylić, niż być pesymistą i mieć rację.
|
Tutaj link do wpisu:
https://x.com/jarokrolewski/status/1866227419503300897
Czyli właściciel i prezes naszego ukochanego klubu, jest taki pewny awansu bo, uwaga, ZAKŁADA, ŻE SIĘ WSZYSTKO UDA I NAJWYŻEJ SIĘ POMYLI.
Kolejny sezon oparty na fundamentach "udo się, albo nie udo". No to jest po prostu absolutny dramat.
Wyobrażacie sobie wypowiedź np. prezesa Śląska na TT w tonie: "WIERZĘ W UTRZYMANIE, BO WOLĘ BYĆ OPTYMISTA I NAJWYŻEJ SIĘ POMYLĘ"?
Solidne fundamenty i podstawy do wiary w sukces, nie ma co XDD
A na jesień 2025 będzie wielkie zdziwienie, że nas Wieczysta leje na własnym stadionie
Mam nadzieję, że już GTA 6 do wtedy wyjdzie to przynajmniej będę miał jakieś alternatywne zajęcie na weekendy.